wybielanie zębów

Uważamy, że nikt nie powinien cierpieć z powodu odbarwionych zębów. Piękny, lśniący biały uśmiech jest najlepszym atutem, zarówno w pracy jak i w życiu osobistym. Wiadomo przecież, jak ważne jest pierwsze wrażenie.

Wraz z wiekiem nasze zęby mogą zmieniać kolor. Może to być spowodowane na skutek spożywania kawy, herbaty, czerwonego wina, a przede wszystkim palenia papierosów. Na szczęście profesjonalne wybielanie zębów jest w stanie przywrócić Twój naturalny, piękny odcień białych zębów. Wybielanie jest przewidywalne, bezpieczne i poprawiające Twój uśmiech. 

 

 PIERWSZE WRAŻENIE

Wybielanie zębów jest również podbudowujące Twoją pewność siebie.Profesjonalne gabinetowe wybielanie zębów jest znacznie lepsze niż domowe. W takcie zabiegu, nasz dyplomowana specjalistka z niesamowitą ostrożnością podchodzi do ochrony dziąseł, które mogą zostać podrażnione podczas wybielania. Procedura profesjonalnego wybielania obejmuje również stosowanie odpowiedniej intensywności światła do pożądanego odcienia wybielenia zębów. Pani Grażyna uważnie monitoruje tę procedurę, aby upewnić się, że jest to bezpieczne, skuteczne i zapewnia naturalne, długotrwałe efekty.

 

WYBIELANIE ZĘBÓW ZALETY:

– nieszkodliwe dla szkliwa
– bezbolesne
– natychmiastowy i długotrwały efekt wybielenia

 

NOWOCZESNY SPRZĘT.

Bezpieczne WYBIELANIE ZĘBÓW LAMPĄ PHILIPS 4-TEJ GENERACJI ZOOM WHITE SPEED zapewnia najszybszy pożądany efekt wybielenia. Zaawansowana amerykańska technologia urządzenia zapewnia Pacjentowi wysoki komfort podczas zabiegu wybielania. Żel wybielający jest stosowany bezpośrednio na zęby, po zabezpieczeniu dziąseł i tkanek miękkich. Następnie specjalne światło jest emitowane bezpośrednio na zęby, które aktywuje zaaplikowany żel. Światło to jest emitowane w odstępach 15 minutowych, w którym to czasie żel pozostawia się do penetracji głęboko w szkliwie zębów.

Skuteczność wybielania metodą Zoom Speed White 4G
   Przejedź suwakiem w prawo-lewo  

 

wybielanie zębów gdynia

Philips Zoom White Speed jest jedynym systemem, wykorzystującym niskie stężenie żelu (6% nadtlenku wodoru), co powoduje, że proces wybielania jest bardziej stabilny, zaś uzyskane za jego pomocą rezultaty utrzymują się znacznie dłużej niż konkurencyjne systemy wybielania np: beyond.

 

wybielanie zębów Gdynia lampa
System Zoom! jest jednym z najlepszych gabinetowych systemów wybielania zębów na świecie. Z powodzeniem jest stosowany od 7 lat w ponad 90 krajach na prawie wszystkich kontynentach. Jako jeden z niewielu systemów dostępnych na rynku spełnia wszystkie wymogi Unii Europejskiej dotyczące stosowania nadtlenku wodoru. Zestawy wybielające zawierają maksymalnie 6% nadtlenku wodoru, mimo to gwarantują oczekiwany przez Pacjentów efekt wybielenia.
wybielanie zębów Gdynia naświetlanie
Nasza specjalistka pomoże Ci w wyrobieniu prawidłowych nawyków higienicznych w trakcie niezbędnego zabiegu oczyszczenia zębów przed ich wybieleniem.

Pamiętaj także o białej diecie po wybielaniu

Pamiętaj, że proces wybielania zębów mogą przeprowadzać tylko dyplomowane osoby.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania w sprawie wybielania zębów, zadzwoń do nas porada jest bezpłatna.

Polub,skomentuj,udostępnij.

1 thought on “Wybielanie zębów Gdynia

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.