wybielanie zębów zoom

Niektóre metody wybielania mogą powodować długotrwałe uszkodzenia zębów
i dziąseł. 
W wyniku stosowania niepewnych środków wybielających do zębów, ludzie odczuwają silny ból.

Stosowane substancje chemiczne, zawierające wysokie stężenie ( np. 36% ) nadtlenku wodoru – (ponad 6-krotnie przekroczony limit dopuszczalny w gabinecie stomatologicznym) może powodować znaczne odwodnienie zębów, uszkodzenie oraz porowatość szkliwa. Dziś dopuszczalne normy Unii Europejskiej to 6% nadtlenku wodoru. Niskie stężenie tej substancji pozwala na wybielenie zębów w sposób bezbolesny i przede wszystkim bezpieczny.

Jaki powinien być prawidłowy proces wybielania?-wybielanie zębów zoom.

Prawidłowy proces wybielania (6% nadtlenku wodoru) wykonany w sposób profesjonalny zapewnia pacjentowi efektywne rezultaty na dłuższy czas.
Wybielanie zębów zoom-System Philips Zoom White Speed to system najnowszej generacji, pochodzący z Los Angeles. System ten przede wszystkim daje satysfakcję pacjentowi po zakończeniu wybielania, dobre samopoczucie i tak naprawdę nie ma żadnych skutków ubocznych. Prawidłowa diagnoza pacjenta przed wybielaniem zębów do droga do sukcesu, jakim jest efekt młodego wyglądu. Zęby mogą przebarwiać się z różnych przyczyn. Przed przystąpieniem do zabiegu, ustala przyczyny przebarwienia zębów, opierając się na stanie jamy ustnej .

wybielanie zębów zoom

Czy wybielanie zębów zoom jest skuteczne?

Wybielanie zębów jest procesem, który .polega na rozjaśnianiu plam i przebarwień w szkliwie i zębinie. Zostają usunięte środki barwiące poprzez działanie chemiczne. W tym procesie rozkładowi ulega aktywny składnik żelu wybielającego, który wnika w szkliwo oraz w zębinę skutecznie wybielając plamy. Podczas wybielania zębów zoom, zmianom nie ulega struktura zębów, a jedynie ich kolor. Wybielanie nie jest skuteczne w przypadku wypełnień zębów, koron porcelanowych i metalowych.

Po wybielaniu zębów zoom należy także pamiętać by stosować odpowiednią dietę tzw biała dieta.

Więcej informacji ten artykuł

 

Jaka jest cena-wybielanie zębów zoom?

Ceny za wybielanie zębów różnią się między gabinetami stomatologicznymi, ma na to wpływ m.in. rodzaj używanego materiału, im tańszy tym bardziej niebezpieczny dla zdrowia zębów i dziąseł. Często można spotkać oferty wybielania przez tzw „salony uśmiechu” w bardzo niskiej cenie. Dlaczego tak jest? Jest po prostu koszt jednej sesji preparatem przekraczającym normy stężenia nadtlenku wodoru. Po drugie jest to tylko usługa kosmetyczna a nie profesjonalne wybielanie zębów zoom. 
Decydując się na wybielanie zębów, kieruj się priorytetem – zdrowiem swoich zębów! Cennik zabiegów tutaj

Jakie wybielanie zębów jest bezpieczne?

Maksymalny limit nadtlenku wodoru bezpieczny dla zdrowia zębów i przyzębia używany do wybielenia zębów wynosi 6%. Taką dawkę stosuje się przy metodzie-wybielanie zębów zoom.Wyższa dawka może prowadzić do utraty zębów. Przede wszystkim może prowadzi do długotrwałej nadwrażliwości zębów .

Jakie są inne bezpieczne metody wybielania zębów?

Preparaty do samodzielnego wybielania zębów nie mogą zawierać więcej niż 0,01% nadtlenku wodoru. Należy też nabywać je od sprawdzonej firmy, aby mieć pewność, że są to preparaty bezpieczne. Zęby przez całe życie mogą się przebarwiać przez ciemne napoje takie jak kawa, herbata, napoje typu cola czy soki . Mogą też zmieniać kolor przez palenie tytoniu i leki. Na szczęście można przywrócić im bielszy, jaśniejszy kolor. 

Więcej na temat samodzielnego wybielania zębów kliknij tutaj

Jakie wybielanie zębów wybrać?

Aby wybielanie zębów było skuteczne należy wziąć pod uwagę kilka aspektów:

  1.  Metoda wybielania, należy pamiętać by była bezpieczna, zdrowa i trwała.
  2. Stan uzębienia, zęby powinny dobrze wyczyszczone najlepiej poddać się przed wybielaniem zabiegowi kompleksowego czyszczenia zębów.
  3. Pamiętaj, że wypełnienia, korony metalowe i porcelanowe nie wybielą się, w takim wypadku najlepiej zadzwonić po bezpłatną poradę. 
  4. Na koniec i przede wszystkim należy pamiętać o zdrowym rozsądku, o zdrowiu, bezpieczeństwie, skuteczności wybranej metody. Mamy tylko jedne zęby na całe życie!

Polub, udostępnij, skomentuj.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.